W Dworze w Tomaszowicach mamy dużo możliwości by zorganizować, zaręczyny, ślub i wesele według Twojego pomysłu.
Mamy już 30 lat doświadczeń w organizacji takich wydarzeń. Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami, którzy wspólnie z Tobą profesjonalnie przygotują Twoje wyjątkowe wydarzenie.

Celebruj z nami początek
Twojej nowej drogi życia.

Wiemy, jak sprawić by ten wyjątkowy dzień na zawsze został w Waszej pamięci. Mamy przepis na udane wesele i możemy je zrobić dla Ciebie. Nasza recepta jest bardzo prosta. Ty wyznaczasz ramy, a my wypełniamy je treścią. Poznaj nasze możliwości.

A jeśli już wiesz, że chcesz zorganizować swoje wydarzenie w Dworze w Tomaszowicach to zapoznaj się z naszą ofertą.

OFERTA SPECJALNA

Wesela Zimowe

Powiedzcie nam jakie jest Wasze wymarzone wesele, a my te marzenia zamienimy w rzeczywistość...
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty organizacji zimowego przyjęcia weselnego w specjalnych cenach!

Wzbogać menu ofertą wyjątkowych bufetów

Podkreśl charakter uroczystości wybierając jeden z naszych bufetów tematycznych. W naszych propozycjach znajdują się rozmaitości: począwszy od stołów z regionalnymi przekąskami, przez włoskie specjały, aż do nietypowych słodkości. 

Oferta Organizacji Poprawin

W zależności od pory roku poprawiny organizujemy w naszych salach lub na zewnątrz. W sezonie letnim dużą popularnością cieszą się przyjęcia plenerowe. Dysponujemy pięknym terenem zielonym, który możemy zaaranżować zgodnie z preferencją Pary Młodych. Z doświadczenia wiemy, że poprawiny w stylu slow na świeżym powietrzu to doskonały sposób na to, aby miło spędzić czas w otoczeniu najbliższych.

Odkryj nasze miejsca

Na terenie Dworu w Tomaszowicach jest wiele miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie. Do wyboru mamy trzy niezależne obiekty: Oranżerię, Galerię Panorama oraz restaurację Nowy Spichlerz. A jeśli marzysz o przyjęciu w innej scenerii, to skorzystaj z naszego pięknego parku i altan.

Wybierz miejsce na Twoje wesele:

Oranżeria

więcej

Galeria Panorama

więcej

Park

więcej
Dwór w Tomaszowicach

Altana

więcej

A może Wzgórze Zamkowe?

Wesele w Krakowie z najpiękniejszym widokiem

Zamek w Przegorzałach

więcej

Zabytkowa Baszta

więcej

TO MY WAM DZIĘKUJEMY

Jesteśmy dumni, że mogliśmy was gościć
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska

Dziękujemy za bardzo miłą obsługę, super atmosferę w tym wyjątkowym dla nas dniu. Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy właśnie do Was."

Maciej Kot

Sala (oranżeria) wyglądała zjawiskowo, a park wokół zachęcał do spacerów na świeżym powietrzu. Goście byli zachwyceni pysznym jedzeniem, salą oraz obsługą Do tego 50 m od sali wynajęliśmy pokoje, które okazały się spełnić oczekiwania nasze i gości. Cały proces był przyjemnością, a nie stresującym obowiązkiem"

Wesele… A ponadto?

Ponad to możemy zrobić plan noclegów dla Waszych gości, przygotować przyjęcia przed i po weselu, zorganizować opiekę i animacje dla dzieci, udekorować salę i zadbać o każdy element wydarzenia. Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić.

Miejsca

Style

Smaki

Nastroje

Zorganizuj wesele w Dworze w Tomaszowicach

NASI SPECJALIŚCI POMOGĄ W ORGANIZACJI TWOJEGO WESELA

Dwór w Tomaszowicach

Krakowska 68
32-085 Tomaszowice

© 2024
Dwór w Tomaszowicach