Jako specjaliści od gastronomii z 30. letnim doświadczeniem, chętnie dowieziemy nasze najlepsze potrawy do miejsca Twojej imprezy i zapewnimy Ci profesjonalna obsługę. Możemy również przygotować specjalne menu dla gości w Twoim domu.

Catering w wybranym przez Ciebie miejscu

Przekąski, przerwa kawowa, koktajl

w Twojej firmie

Przyjęcie okolicznościowe

w Twoim domu

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie

Zarówno jakość obsługi jak i samo jedzenie spełniły nasze oczekiwania. Z usługi cateringu Dwór w Tomaszowicach będziemy jeszcze z pewnością korzystać w przyszłości.

Porsche Centrum Kraków

Catering dla Urzędu Miasta Krakowa

Firma wykonała usługę cateringową dla Gmina Miejska Kraków dla 150 osób podczas konferencji „Edukuj zdrowo – żywienie w placówkach nauczania i wychowania”. Usługa została wykonana należycie, na zadowalającym poziomie.


Urząd Miasta Krakowa

Catering był jak zwykle znakomity

Przedsięwzięcie odwiedziło więcej niż 300 osób. Catering był jak zwykle znakomity, przygotowany z niezwykłą starannością, dbałością o szczegóły, najwyższym profesjonalizmem i wykonanym należycie.


Konsulat Generalny Ukrainy w Krakowie

Z czystym sercem możemy polecić

Przygotowane potrawy były wysokiej klasy jakości, schludnie i elegancko podane. Profesjonalna i uprzejma obsługa sprawiła, że wszystkie serwowane dania smakowały gościom jeszcze bardziej. Dzięki dużej elastyczności i wrażliwości na nasze potrzeby, współpraca przebiegła w miłej atmosferze.

Telewizja TVN Sp. z o.o.

Zamów catering na Twoje wydarzenie

Zapraszamy do kontaktu

Dwór w Tomaszowicach

Krakowska 68
32-085 Tomaszowice

© 2024
Dwór w Tomaszowicach