Wesele pod Krakowem

Wesele w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach i wyjątkowe sale weselne. To doskonałe miejsce na Twoje wesele!
Kraków i jego zabytki w zasięgu ręki.

Szukasz miejsca na wesele w okolicy Krakowa? Proponujemy organizację przyjęcia w malowniczej lokalizacji pod Krakowem.

Polecamy stylowy ślub w orientalnej altanie na wzgórzu, pośród starodrzewia zabytkowego parku, huczne przyjęcie weselne w majestatycznej i reprezentacyjnej Oranżerii lub w eleganckiej Galerii Panorama bądź w rustykalnym Spichlerzu, stoły uginające się pod ciężarem jadła i trunków.
Kraków w zasięgu ręki, elegancka sala weselna w jednym z naszych obiektów oraz ekskluzywny apartament dla Pary Młodej  -  to idealna propozycja udanego przyjęcia weselnego.

Dzień ślubu i wesela to szczególny czas, wobec którego wyobrażenia są różne, a marzenia nie znają granic.
“Profesjonalna organizacja, doskonały kontakt z osobą koordynującą, pełna elastyczność i dopasowanie do potrzeb pary młodej. Mieliśmy bardzo duże wesele (260 osób) i wszyscy byli zachwyceni. Obsługa kelnerska bez zarzutu, standard wnętrza wysoki, kuchnia bardzo smaczna. I do tego przepiękny park w kompleksie! Dziękujemy i zdecydowanie polecamy!”
Agnieszka


Ten dzień wymaga oprawy równej rangą swojej wyjątkowości.


Serdecznie zapraszamy w gościnne progi pięknego, XIX-wiecznego zespołu dworsko-parkowego Dwór w Tomaszowicach, na przedmieściach Krakowa. Wesele w ekskluzywnej 10-hektarowej enklawie relaksu i naturalnego piękna zachwyci Parę Młodą oraz przybyłych gości.

Sala weselna pod Krakowem? Sprawdź ofertę weselną Dworu w Tomaszowicach.

Ponad 25 lat doświadczenia w organizowaniu przyjęć weselnych, mnogość zrealizowanych scenariuszy, wypróbowany zespół, elegancka i przestronna sala weselna, profesjonalne zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe - to atuty, które są dla Państwa gwarancją udanej zabawy. Nasi konsultanci weselni doradzą Państwu wybór odpowiedniej sali, przedstawią warianty uroczystego menu, wskażą godne zaufania zespoły muzyczne i florystów, a także zadbają o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia.

 

Serwis weselny SaleWeselne.com polecają ten obiekt na wesele.

DO POBRANIA:
Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 419 20 00
imprezy@dwor.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat