Nowy Spichlerz

Nowy koncept: restauracja "Nowy Spichlerz" to klasyczne dania kuchni Polskiej w oryginalnym wydaniu. Menu stwrzone przez Szefa Kuchni, Michała Górę, bazuje na lokalnych składnikach i nieoczywistych połaczeniach metod gotowania, tym samym przenosząc kuchnię Polską na wyższy poziom, z niekonwencjonalnymi elementami, takimi jak np. polędwica z drosza w cieście kataifi, z czarna soczewicą i sosem ze skorupiaków. Michał w Polsce szefował w kuchniach takich hoteli jak Hilton, Dwór Sieraków, Puro Hotel Stare Miasto czy Hotel Aquarion Zakopane. Czynnie działa także jako Ambasador Marki Bonduelle. Jego nieposkromiona kulinarna wyobraźnia pozwoliła mu stworzyć nowatorskie menu, które zachwyci nawet najwybredniejsze podniebienia. Dążymy do tego, aby Polskie potrawy stały się bardziej przystępne, wprowadzając tradycyjną kuchnię z nowoczesnym twistem.

Nasz bar uzupełnia te potrawy listą znakomitych klasycznych koktajli, wraz z starannie dobraną kartą win.

Cały zespół restauracji, od kucharzy po kadrę zarządzającą, posiada pasję do Gościnności z misją stworzenia niezapomnianych doznań kulinarnych dla naszych Gości.

 

Urokliwy, XIX - wieczny Spichlerz to samodzielny, zabytkowy obiekt, zbudowany z lokalnego wapienia jurajskiego oraz drewna. W Spichlerzu mieści się  Restauracja Nowy Spichlerz. Letnią porą kusi zadaszony taras, ozdobiony dziką winoroślą, chroniącą przed upałem. To także nietuzinkowy pomysł na rodzinny obiad, propozycja dla głodnych i spragnionych amatorów wycieczek rowerowych i pieszych po okolicy, tutejszych mieszkańców - wszystkich, którzy szukają klimatycznego, zacisznego miejsca z dobrą kuchnią, poza miastem.

W Restauracji zorganizują Państwo również:

Klientom biznesowym, zainteresowanym spotkaniami w wyjątkowymi stylu, rekomendujemy dwie sale konferencyjne na I i II piętrze Spichlerza - każda z nich może pomieścić 70 osób w układzie teatralnym.


Serdecznie zapraszamy!

Zobacz menu restauracji Nowy Spichlerz

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 419 20 00
imprezy@dwor.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat