Catering

 Catering - Kraków i okolice

Cateringowe usługi Dworu w Tomaszowicach

Organizujesz przyjęcie w Krakowie? Catering Dworu w Tomaszowicach zachwyci Twoich gości!

Organizujesz event firmowy lub szukasz wyszukanego cateringu na imprezę w rodzinnym gronie? Proponujemy nowoczesne usługi cateringowe na terenie całej Małopolski!

Estetyczne, smaczne i elegancko serwowane menu sprosta gustom najbardziej wymagających Gości.

Catering Dworu w Tomaszowicach, to nowatorskie podejście do realizacji wszelkiego rodzaju eventów, a przede wszystkim doskonała propozycja menu przygotowana przez Szefa Kuchni, Rafała Włudykę – specjalisty kuchni fusion i kuchni molekularnej.

Oferta cateringowa skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, dużych firm i pracowników korporacji. Obsługujemy zarówno małe prywatne przyjęcia rodzinne jak również duże imprezy plenerowe.

Na ofertą skłądają się cateringi:

- przyjęć weselnych
- jubileuszy firmowych
- komunie, chrzciny
- kinderbale
- konferencje, szkolenia
- przerwy kawowe
- bankiety i eventy biznesowe
- koktajle ogrodowe
- posiłki dla pracowników firm / catering dietetyczny
- wigilie firmowe, przyjęcia wielkanocne

 

PRZYJĘCIA PRYWATNE

Organizacja przyjęcia to wyzwanie, chętnie podejmiemy je za Ciebie! Zapewniamy najwyższą jakość i świeżość potraw, estetykę podawanych dań oraz indywidualnie skomponowane menu.

Z przyjemnością zajmiemy się również organizacją przyjęcia od strony logistycznej – wszystko po to, by sprostać wymaganiom Gości.

Zajmiemy się imprezą od przygotowania koncepcji i scenariusza, oprawy muzycznej i animacyjnej oraz organizacji dodatkowych atrakcji według sugestii Gości. Dbamy o satysfakcję Klientów na każdy etapie realizacji i z przyjemnością doradzimy jakie potrawy wybrać, aby pasowały do charakteru wydarzenia.

Zapewniamy catering w miejscu wybranym przez Klienta. Proponujemy również realizację imprezy w jednym z naszych obiektów: Restauracji Spichlerz, Oranżerii lub Galerii Panoramie.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KONGRESÓW, KONFERENCJI I IMPREZ FIRMOWYCH

 

Dysponując wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji cateringu na terenie całej Małopolski, opanowaliśmy zarówno sztukę obsługi cateringowej eleganckich przyjęć jak i niestandardowych realizacji. Nasz Dział Sprzedaży udzieli wszelkich informacji i porad dotyczących realizacji wydarzenia.

 

 

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 419 20 00
imprezy@dwor.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat