Realizacje

Dzięki prężnej działalności Krakowskiego Centrum Konferencyjnego, podkrakowskie Tomaszowice są dzisiaj miejscem do którego przybywają najwyższe osobistości świata: głowy państw, przedstawiciele międzynarodowych organizacji i Kościoła, artyści, milośnicy sztuki, pracownicy korporacji oraz małych firm.

Gościli u nas m. in. Lech Wałęsa, Pezydent Bronisław Komorowski, Premier Donald Tusk, prof. Władysław Bartoszewski, Biskup prof. Tadeusz Pieronek, Kardynał dr Stanisław Dziwisz, Prof. Leszek Balcerowicz, Bogdan Zdrojewski, Waldemar Pawlak, Kard. Angelo Sodano, prof. Jerzy Buzek.

Tradycją stały się już wrześniowe, międzynarodowe konferencje z cyklu "Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej". Wtedy, ta mała podkrakowska miejscowość na kilka dni staje się „kulturalnym centrum Europy”, miejscem pytań i odpowiedzi na problemy natury ekonomicznej, politycznej, kulturowej, a nawet militarnej, które pojawiają się przed jednoczącą się Europą.

Zapraszamy do fotorelacji z wybranych wydarzeń, które odbyły się na terenie zespołu dworsko-parkowego DWÓR W TOMASZOWICACH.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 419 20 00
imprezy@dwor.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat