Gala Dinner

Bankiety pod Krakowem

Kraków i jego okolice to doskonałe miejsce do organizacji oficjalnych, wytwornych gal na najwyższym poziomie.
Bankiety we Dworze w Tomaszowicach łączą tradycję z nowoczesnością, zaciszną atmosferę z wystawną elegancją. Sprawimy, że tego typu wydarzenie zyska nowy wymiar celebracji i wyrafinowania. Gala połączona z uroczystym bankietem, degustacja doskonałych trunków oraz serwis na najwyższym poziomie stworzą stosowną oprawę, którą dopełnią piękne wnętrza, aranżacje i dekoracje kwiatowe.

Gale i bankiety organizujemy w Oranżerii, Galerii Panoramie, restauracji Spichlerz oraz restauracji hotelowej. Istnieje również możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni bankietowej w naszym pięknym parku.

Przyjęcia i gale we Dworze w Tomaszowicach

Bankiety i koktajle

Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem jako prestiżowe centrum konferencyjne od wielu lat specjalizuje się w organizacji uroczystych bankietów i przyjęć koktajlowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno imprezy biesiadne przy pięknie udekorowanych stołach, np. w restauracji Spichlerz, jak i eleganckie koktajle na stojąco – m.in. w Oranżerii czy Galerii Panorama.

Najbardziej znane, świetnie prosperujące marki i korporacje właśnie u nas organizują bale i bankiety, eleganckie kolacje biznesowe oraz prezentacje. To także miejsce przyjazne promocji sztuki i kultury.

Dzięki wypracowanej przez lata renomie, jesteśmy w stanie zorganizować nawet bardzo trudne logistycznie wydarzenia i bankiety z olśniewającą oprawą i wyśmienitym menu dla kilkuset osób.

Oferujemy:

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwór w Tomaszowicach - idealne miejsce na bankiety. Kraków zaprasza!

 

Impreza firmowa - Dwór w Tomaszowicach

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 419 20 00
imprezy@dwor.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat